Projektid

Projekt “Vihma eest varju”

Projekti tulemusena on soetatud kaks Easy Up telki, mille abil on võimalik osaleda ja
korraldada mugavamalt ja säästlikumalt väliüritusi Risti piirkonnas. Telkide
rentimisega on sisse viidud uus kogukonnateenus. Projekti kogumaksumus oli 1848 eurot , „Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest“.

Risti taluturg 25.09.2021

Projekt “Uued võimalused”

2020.aasta KOP sügisvoorus saime rahastuse tikkimismasina ja Cricut lõikamismasina soetamiseks. Projekti eesmärgiks    on uued ja mitmekesisemad võimalused tegelda oma hobidega ja kasutada soetatud käsitöövahendeid igapäevaste tarbeesemete tuunimiseks. Projekt kogumaksumus on 3258 eurot. Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest“.

KOP Projekt “Muusika kõigile”

Kohaliku omaalgatus programmi  toel viisime ellu projekti “Muusika kõigile”. Loomemajas on nüüd muusikakeskus, mis tagab meie maja üritustele parema muusikalise tausta ja muudab üritused osalejatele nauditavamaks.
Projekti maksumus oli 666 eurot. „Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest“.

KOPi projekt “Lapsed tuppa, tali tuleb”

KOPi projekti “Lapsed tuppa, tali tuleb” raames soetatakse väikest sorti kangasteljed ja uued käärpuud. See võimaldab nii  lasteaia kui  koolilastel neile sobivas mõõdus kangastelgedel tutvuda kangakudumisega ja kududa omale “oma vaip”.  Täiskasvanud kangakudumishuvilistel on kangakudumine muutunud mugavamaks ja lõime käärimine kvaliteetsemaks.

Kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest sai meie projekt 1850 eurot.

Kangastelgedega saab tutvuda ja neil kududa  Loomemaja lahtiolekuaegadel. Kõik huvilised on alati teretulnud.